راهنمای استفاده از صرافی ByBit با استفاده از VPN

راهنمای استفاده از صرافی ByBit با استفاده از VPN
VPN for Bybit

آیا به دنبال ترید ایمن رمز ارزها در صرافی Bybit و تعداد بیشماری از صرافی های دیگر هستید؟ این موضوع دغدغه بسیاری از کاربران کریپتو است. زیرا امروزه سرمایه گذاران کوچک کریپتو به اهداف مکرر هکرها تبدیل شده اند. خوشبختانه، تنها چیزی که برای افزایش امنیت سرمایه گذاری خود و دسترسی بدون محدودیت به صرافی ها نیاز دارید، خرید vpn با ip ثابت است.

بسیاری از صرافی های رمز ارزها به دلیل تحریم ها، کاربران بسیاری از کشورها را از دسترسی به خدمات خود محروم کرده اند. ولی نگران نباشید. با استفاده از VPN و تغییر IP و موقعیت مکانی خود به کشوری مجاز به سادگی می توانید این محدودیت ها را دور بزنید.

کشورهای ممنوعه صرافی Bybit

صرافی Bybit برای کاربران در کشورهای زیر در دسترس نیست:


 • ایالات متحده آمریکا
 • چین
 • سنگاپور
 • کبک (کانادا)
 • ایران
 • سوریه
 • کوبا
 • سودان
 • کریمه
 • سواستوپل
 • کره شمالی

علاوه بر این، Bybit ممکن است هر چند وقت یکبار و بنا به صلاحدید خود، دسترسی به خدمات خود را در مناطق دیگر قطع کند. اگر مطمئن نیستید که صرافی Bybit در منطقه شما قابل دسترس است یا خیر، می توانید به فهرست رسمی کشورهای محدود شده ByBit مراجعه کنید.

چرا برای استفاده از صرافی Bybit به خرید VPN نیاز دارم؟

VPN ها می توانند با رمزنگاری ترافیک شبکه شما، از تراکنش های شما در Bybit محافظت کنند. اساساً، آنها از الگوریتم های پیچیده رمزنگاری استفاده می کنند تا اطمینان حاصل کنند که هیچ کس نمی تواند فعالیت های شما را به صورت آنلاین ببیند - خواه هکرها، ISP شما یا حتی نظارت دولتی. با توجه به اینکه هکرها دائماً در مکان های دارای وای فای عمومی کمین می کنند، VPN ها ابزاری ضروری برای محافظت از داده های دارایی های هستند.

علاوه بر این، VPN ها همچنین می توانند به شما در دور زدن محدودیت های فایروال در دانشگاه، محل کار، هتل ها، فرودگاه ها و مکان هایی که ممکن است Bybit و وب سایت های غیر ضروری مشابه را مسدود کنند، کمک کنند. با خرید و استفاده از VPN ، علاوه بر ByBit می توانید به بسیاری از صرافی های رمز ارز دیگر که نیاز به KYC یا تایید هویت ندارند نیز دسترسی داشته باشید.

آیا می توانم از Bybit در ایران با VPN استفاده کنم؟

همانطور که گفته شد، ایران در لیست کشورهای ممنوعه Bybit قرار دارد. از نظر فنی، می توانید از Bybit در ایران با VPN استفاده کنید، زیرا شرط تایید هویت فقط برای برداشت های بیش از 2 BTC در روز اعمال می شود . با این حال، بای بیت ممکن است در هر زمانی درخواست از شما درخواست تایید هویت یا KYC کند، حتی اگر حجم معاملات خود را به حداقل برسانید.

اما فرض کنید شما قبلاً فرآیند KYC را در یک کشور مجاز انجام داده اید و اکنون می خواهید از ایران وارد حساب صرافی Bybit شوید. اگر این کار را بدون استفاده از VPN انجام دهید، به دلیل اینکه IP ایران مجاز به استفاده از صرافی نیست، صرافی حساب شما را مسدود خواهد کرد. بنابراین حتما باید با IP کشوری که تایید هویت را انجام داده اید وارد حساب Bybit شوید.

به طور معمول، استفاده از یکی از VPN های معتبر و پولی برای Bybit نباید مشکلی ایجاد کند.

با این حال، همیشه این خطر وجود دارد که به طور تصادفی فراموش کنید VPN را هنگام ورود به حساب خود روشن کنید. اگر می خواهید عواقب احتمالی این کار را بدانید، بخش بعدی را مطالعه کنید.

به طور تصادفی بدون VPN وارد حساب صرافی Bybit شدم. چه اتفاقی خواهد افتاد؟

طبق شرایط استفاده از خدمات Bybit

شما می دانید و تایید می کنید که اگر مشخص شود که شما اظهارات نادرست از مکان یا محل زندگی خود ارائه کرده اید، صرافی این حق را برای خود محفوظ می دارد که هر گونه اقدام مناسب را مطابق با حوزه قضایی محلی انجام دهد، از جمله مسدود کردن فوری حساب و بستن پوزیشن های باز.

به عبارت دیگر - اگر Bybit تشخیص داده باشد که از خدمات آنها در یک کشور ممنوعه استفاده می کنید - آنها از نظر قانونی موظف به بستن حساب شما هستند، بسته به اینکه از کدام کشور به خدمات آنها دسترسی داشته اید.

با این حال، اغلب اوقات، صرافی ها از همان ابتدا چنین اقدامات افراطی را انجام نمی دهند. برخی از صرافی های ارز دیجیتال ممکن است دسترسی شما را به طور موقت محدود کنند (به عنوان مثال، بایننس IP شما را به مدت 48 ساعت مسدود می کند).


برای جلوگیری از این اتفاقات و مسدود شدن حساب صرافی، همیشه به یاد داشته باشید که:


 • قبل از آنلاین شدن، VPN خود را روشن کنید، مخصوصا اگر قصد استفاده از Bybit را داشته باشید.
 • برای جلوگیری از لو رفتن IP واقعی شما، به دلیل قطع تصادفی VPN، قابلیت Kill Switch را فعال کنید.
 • هر زمان که وارد حساب صرافی می شوید از یک سرور VPN واقع در کشور مجاز (یا کشور مربوط به اسناد KYC شما در Bybit) استفاده کنید.
 • همیشه از VPN با IP ثابت و یک سرور مشخص با همان IP استفاده کنید، به خصوص اگر قصد دارید چندین معامله را در چند روز انجام دهید. به این ترتیب از ایجاد هرگونه سوء ظن به دلیل تغییرات ناگهانی IP جلوگیری می کنید.

آیا میتوانم از VPN های رایگان برای صرافی Bybit استفاده کنم؟

ممکن است برای صرفه جویی در هزینه ها بخواهید از VPN های رایگان برای ورود به صرافی Bybit استفاده کنید. توصیه میکنیم به هچ عنوان از VPN های رایگان برای این کار استفاده نکنید. برای حفظ امنیت حساب کاربری و دارایی های خود، همیشه برای خرید VPN معتبر و با کیفیت اقدام کنید. یک VPN با IP ثابت برای این کار کفایت می کند و حدود 25 هزار تومان در ماه هزینه دارد که رقم بسیار پایینی است.

تمام VPN های رایگان داری تعدا محدودی سرور هستند. علاوه بر این شما کنترلی در انتخاب سرور و IP ندارید و در هر بار اتصال شما بصورت اتوماتیک به خلوت ترین سرور وصل خواهید شد. این به این معنی است که با هر بار اتصال به VPN کشور و آی پی شما نیز تغییر می کند و این باعث مشکوک شدن صرافی و مسدود شدن حساب شما در صرافی Byiit خواهد شد.

همچنین این VPN ها امنیت و رمزنگاری ضعیف تری دارند و امنیت دارایی ها و حساب شما را به خطر خواهند انداخت.

سرعت پایین به دلیل شلوغی سرورها و عدم پشتیبانی کاربران از دیگر معایب VPN های رایگان هستند.